MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 15597122
nr 1559 7122
Sideboard
1940-tal. Längd: 137 cm, djup: 44 cm, höjd: 80 cm, nyckel
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 augusti 2023
kl 18:09:53
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr